با استرس به خیر گذشت


خواب موندم!!

براى اولین بار در طول تحصیلم خواب موندم واسه امتحان! من واسه کلاسام هم خواب نمیموندم چه برسه به امتحان.

ساعت ٨:٣٠ امتحان بود و من ٩بیدار شدم!! تنها دلیلى که دلم نمیخواست از امتحان جا بمونم، این بود که دیگه مجبور نباشم یه ترم دیگه این درس و این استاد رو ببینم. 

بابا رو بیدار کردم، البته با این میزان سر و صدایى که تولید کردم همه بیدار شدن... بهش گفتم ساعت ٨:٣٠ امتحانم بوده، الان ٩ شده، رام میدن؟ فکر کردن به اینکه مجبور بشم یه بار دیگه این استاد رو ببینم دیونه م میکرد. بهش نگفتم اما زودتر از من اماده شد که برسونتم... از حالم معلوم بود نمیتونم رانندگى کنم.

صحبت کردم و گذاشتن برم سر جلسه، چون هنوز کسى از بچه ها از سر امتحان بلند نشده بود. البته نباید از بچه ها تشکر کنم، باید از اون استادِ خنگ تشکر کنم که سوالا رو اشتباه طرح کرده بود!!!

ما ٢ساعت سر جلسه نشستیم تا استاد از خواب بیدار شد و تشریف آورد دانشگاه و دوباره سوال طرح کرد.

به خیر گذشت واقعا... به حالم که فکر میکنم، به اینکه نزدیک بود جلو مدیر گروه و معاون دانشکده بزنم زیر گریه، هم بغضم میگیره و هم خنده..

بماند که داستان داشتیم با مراقب جلسه که الکى گیر میداد و دیوونمون کرد، بماند که این استاد کلا داغانه و نمره دادنش داغان تر، بماند که نه سیوشرت پوشیده بودم و نه کمریند! و خیلى چیزهاى دیگه هم بماند.. فقط خدارو شکر.

۱ نظر
حسنا
۲۶ دی ۱۴:۴۶
وای واقعا به خیر گذشته!! قسمت بوده حتما سوالا اشتباه طرح شه تا شما راحت و بدون استرس سر جلسه بشینید.

پاسخ :

آره... :d همه ى دوستامم بهم گفتم....
ولى استرسش تا شب باهام بود.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نویسندگان
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان